naghdi
13 بهمن 1401 - 20:09

حاشیه بازی نفت و هوادار| شعار آبادانی‌ها علیه شاگردان تاوارس/ درگیری کادرفنی 2 تیم

هواداران تیم فوتبال نفت آبادان علیه بازیکنان این تیم شعار دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، تیم‌های صنعت نفت و هوادار از ساعت 17 امروز در چارچوب رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. 

* با توجه به بازگشت هواداران آبادانی پس از مدتها به ورزشگاه، آن‌ها با شعار «صل علی محمد، برزیل ما خوش آمد» صنعت نفت را تشویق کردند.

* حدود 3 هزار نفر برای تماشای مسابقه در ورزشگاه تختی آبادان حضور داشتند. البته یک ساعت قبل از شروع مسابقه تماشای این دیدار رایگان شد.

* هواداران صنعت نفت با توجه به خنک شدن هوای آبادان اعتقاد داشتند بازی‌های این تیم نیز باید مانند دیدارهای لیگ برتر در شهرهای دیگر، زودتر برگزار شود.

* هواداران آبادانی در نیمه اول با سر دادن شعارهایی خواستار تعویض حکیم نصاری شدند و به این بازیکن اعتراض کردند.

* احمد محمدی داور این مسابقه در دقیقه 76 به اشتباه به حسین ساکی کارت قرمز نشان داد، این در شرایطی بود که ساکی اولین کارت زرد خود را دریافت کرد اما داور به تصور اینکه وی از قبل کارت گرفته، به این بازیکن کارت قرمز نشان داد. این موضوع سبب به جنجال کشیدن مسابقه شد و برای لحظاتی کادرفنی و بازیکن دو تیم در کنار زمین با هم درگیر شدند. در نهایت داور با برگرداندن کارت زرد اول با تغییر تصمیم خود به درستی کارت زرد را به مدافع نفت آبادان نشان داد.

* بخشی از هواداران نفت آبادان پس از به ثمر رسیدن گل هوادار شعارهای تندی علیه بازیکنان سر داده و تعدادی از آنها می‌خواستند و ارد زمین شوند که با ممانعت یگان ویژه مواجه شدند.

* مسعود شجاعی ستاره آبادانی تیم هوادار پس از ورود به زمین در شرایطی که دومین بازی اش برای تیم ساکت الهامی انجام می‌دهد بازوبند کاپیتانی را به بازو بست.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015679